CHCESZ POROZMAWIAĆ Z
BAROWYM EKSPERTEM?

Nasza wizja

Pasja ∙ Koncepcje ∙ Optymalizacja ∙ Realizacja

„Drink” to nie tylko pyszny napój. To jest Kulinarne Przeżycie! 

Naszym celem jest tworzenie Barów i Koncepcji Barów, które zapewniają Niezapomniane Wrażenia dla klientów I
Dobre Zyski
dla Właścicieli.

Projekt Baru

Jeśli otwierasz swój pierwszy bar lub też wprowadzasz zmiany w istniejącym, mogę Ci w tym pomóc. Z doświadczeniem zdobytym przy otwarciu barów w 3 różnych krajach, mogę zapewnić pomoc na wszystkich płaszczyznach, aby upewnić się, że Twój bar jest dokładnie taki, jak chcesz.

Projekt menu Inżynieria

Dobrze zaprojektowane i dostosowane menu drinków może nie tylko znacząco przyczynić się do uzyskania pełnowymiarowych przeżyć, ale także zwiększyć wydajność i zysk. Niezależnie od tego, czy jest to kameralny bar koktajlowy, czy elegancki bar restauracyjny, mogę stworzyć listę drinków, która będzie pasować do typu, tematyki i koncepcji miejsca.

Projekt Technologiczny Bar

Bar jest zwykle największym generatorem zysków netto w restauracji, ale często kładzie się niewielki nacisk na jego układ, magazynowanie i organizację. W szczególności stanowisko pracy w barze, gdzie przygotowywane są napoje. Dobrze zaprojektowany i zorganizowany bar może znacznie zwiększyć wydajność, skracając czas obsługi i zwiększając liczbę wytwarzanych napojów. To nie tylko zwiększa zyski, ale także zapewnia lepszą obsługę. BarSolution mocno wierzy, że każdy bar musi być zaprojektowany przez barmana, dla barmana! Samo udoskonalenie go obniży koszty i zwiększy przychody.

 

Szkolenia

Dobrze wyszkolony zespół jest podstawą miejsca odnoszącego sukcesy i może stanowić różnicę między dobrym doświadczeniem a doskonałym. Po przeszkoleniu pracowników barów z różnych środowisk wiem, jak wykorzystać cały potencjał zespołu. Niezależnie od tego, czy mają wieloletnie doświadczenie, czy są tylko początkujący, zapewniam, że zapewnią najwyższą jakość usług.

O nas

 

Rozpoczęliśmy Nasz projekt BarSolution aby spełniać Nasze marzenie o tworzeniu barów na całym świecie, które będą zapewniały Niezapomniane Przeżycia, poprzez dostarczanie gościom serwisu na najwyższym, światowym poziomie. Pracując na przełomie lat w jednych z najlepszych barów w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji możemy podzielić się z Wami nie tylko Wiedzą oraz Doświadczeniem, ale również zapewnić najlepszą jakość usług.

Od kreowania Koktajli Autorskich, które odzwierciedlać będą koncept Waszego lokalu, poprzez pomoc w wyborze win, mocnych alkoholi, oraz napoi bezalkoholowych.

Kiedy przechodzimy do operacji „Z poza głównej sceny” stawiamy nacisk na dobrze zorganizowany i efektowny system pracy, aby ułatwić codzienną pracę baru, kontrolę kosztów oraz wzrost przychodów.

Menu jest uważane za ster baru, lub restauracji. Dobrze przemyślana i zaprojektowana Karta Drinków sprawi, że Twój Bar i Biznes będzie zmierzał w dobrym kierunku.

„Ludzie”, czy „Kapitał Intelektualny”, jak nazywamy ich we współczesnym świecie, są najważniejszym ogniwem w świecie gastronomii i zarazem jednym z najbardziej trudnych czynników do kontrolowania.

Dobrze wyszkoleni i entuzjastyczni pracownicy są „kręgosłupem” każdego dobrze prosperującego baru. Szkoląc pracowników barów z różnym podłożem etnicznym z 3 różnych kontynentów na świecie. Wiemy doskonale jak trenować i motywować pracowników tak ,aby wydobyć z nich wszystko co w nich najlepsze.

Jako założyciele BarSolution jesteśmy wielkimi pasjonatami w Naszej pracy i przywiązujemy ogromną wagę nawet do najmniejszego detalu w tym co robimy. Zawsze usiłujemy znaleźć najbardziej kreatywną, wydajną, zrównoważoną i przynoszącą zyski drogę ,aby zapewnić doskonałą obsługę która wykracza poza oczekiwania gości i zapewnia im niezapomniane przeżycia skłaniając ich tym samym do szybkiego powrotu do Twojego lokalu.

 

 

Portfolio

THE SOHO HOTEL (Refuel Bar)

Londyn, Wielka Brytania

THE IVY

Londyn, Wielka Brytania

Blog

Kontakt

Doświadczenie

Copyright © 2020 All rights reserved